Я буду дуже лаконічна, але як на мене, зазначу найголовніше :).

Не зважаючи на велику різноманітність килимків для йоги дуже легко вибрати свій ідеальний килим, якщо чітко знати, які вимоги він повинен задовольнити і яка з них в пріоритеті.

Наприклад, якщо хотіти абсолютно ідеальне щеплення, не зношуваність і легкість, то це нереальне поєднання :). Тому, що найбільш не слизькі килимки з каучуку, який дає значну вагу, хоча якщо взяти килим товщиною 1,5мм, то навіть з каучуку він буде легкий, але буде швидше зношуватися. В даному випадку, важливо визначити найголовніший критерій, а щодо інших йти на компроміс :).

Відразу аж хочеться написати порівняння килимків фірми Manduka Eko (Eko Lite) та Manduka Pro (ProLite). Manduka Eko (Eko Lite) виготовлений з каучуку, має ідеальне щеплення, але разом з тим досить важкий і звісно, з часом, залежно від інтенсивності практик, буде зношуватися. Manduka Pro (ProLite) виготовлений з якісного ПВХ (і не вірте, якщо хтось каже, що з каучуку :) ), на нього Manduka дає по життєву гарантію, так як вважається, що він не зношується, а також має нижчу вагу ніж серія Eko, разом з тим ця модель килима для йоги уступає по щепленню Manduka Eko (Eko Lite).

Звісно, для розставлення пріоритетів при обранні килимка для йоги, необхідно розуміти, що буває різна товщина, різний матеріал, відповідно і вага. Але, щоб полегшити собі життя, дзвоніть і під час «живої» розмови ми з’ясуємо, який килимок буде ідеальним варіантом для Вас, або як я люблю їх ще називати – «маленьким безлюдним островом» :).

P.S. Це суб’єктивні думки, основані на власному досвіді і на знанні тих килимів, які представлені в інтернет магазині Just yoga :).