Насправді, догляд за килимком для йоги дуже простий.

Для забезпечення чистоти достатньо протирати ганчіркою з водою. Миючими засобами краще не користуватися, так як вони можуть негативно вплинути на щеплення і, в результаті, килим стане слизьким.

Для забезпечення протибактеріального захисту, можна використовувати розчин оцту з  водою (1:10) і просто протерти ганчіркою.

Часто запитують чи можна прати в пральній машині. Особисто я не рекомендую. Всі виробники килимків, представлених тут на сайті, не гарантують довготривалість використання та відмінне щеплення килимків, якщо їх прати у пральній машині.

З власного досвіду також не рекомендую повністю занурювати килим для йоги у воді чи мити душем. Буде дуже довго сохнути. Але це я маю на у вазі товсті килимки. З тоненькими (1,5мм), думаю, не буде таки проблем.

І не забувайте, що сушити килими для йоги довгий період часу на сонці чи на батареї не можна.

Щодо спеціальних засобів для догляду за килимками для йоги, то нічого конкретного не можу сказати :), ніколи не користувалася. Читала лише відзиви. Одні йожики вважають їх не потрібними, а декому подобаються, кажуть дуже зручно брати в дорогу.

А загалом, все в житті треба робити з розумом і без фанатизму, це стосується і догляду за килимками для йоги ;).


http://justyoga.com.ua/ua/apana-yoga-mat-wipes%20