Першочерговим призначенням килимків із товщино 1,5мм, як їх ще називають travel yoga mats, - це можливість взяти килим для йоги з собою у будь-яку подорож. Вони не тільки дуже легкі, щоб не перевантажувати багаж, а ще й дуже компактні. Завдяки тонкій товщині, їх можна скласти будь-як і покласти не тільки у великий чемодан, а й у рюкзак чи велику дорожню сумку.

Але килимки з товщиною 1,5мм, крім подорожей, можна використовувати у своєму буденному житті. Наприклад, ви ходите на йогу після роботи і вам зовсім не зручно носити товстий килимок, якраз килим 1,5мм є прекрасним вирішенням. Він чудово вміщається у жіночу чи чоловічу сумки. Якщо переживаєте, що 1,5мм це занадто тонко для вас, то в студії йоги можна підкласти під тонкий килим товстіший, а вдома розстелити на мяку поверхню.

До речі, щодо питання чи не буде боляче колінам, ліктям під час занять на килимі 1,5мм. Для початківців буде, але, з власного досвіду, все одно рекомендую брати в подорож. Я була впевнена, що мені ще рано брати такий килим, але коли їхала на відпочинок, не хотіла зупиняти практики і взяла тонкий килимок. І все було ок ;). Звичайно вдома, під час більш інтенсивних занять я використовую товстий, так мені комфортніше, але як тільки я кудись їду, тонкий килимок зі мною ;).

На сайті можете обрати килимки 1,5мм фірми або Manduka, або Jade.

http://justyoga.com.ua/ua/kovriki-dlya-yogi/manduka/

http://justyoga.com.ua/ua/kovriki-dlya-yogi/jade/